امـروز :یک شنبه, 30 شهریور 1399
نتایج جستجو
460 بازدید

سفره افطاری ولایت

به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع)،سفره افطاری ولایت از طرف دفتر امام جمعه بندر دیر در مصلای شهدای محراب برگزار شد.
218 بازدید

به مذاکره زیر فشار تن نخواهیم داد

امام جمعه بندر دیر گفت: امروز با عنصر خبیث و کثیفی مثل ترامپ مواجه هستیم که با یزید هیچ فرقی نمی‌کند و امروز هم ما باید فریادمان این باشد که با این یزید بیعت نخواهیم کرد و به مذاکره بر اثر فشار تن نخواهیم داد.
110 بازدید

تعطیلی نمازهای جمعه بخاطر پیشگیری از شیوع کرونا، احترام به نظرات کارشناسان بهداشت است

امام جمعه بندر دیر گفت: اقدام شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در تعطیلی نمازهای جمعه بخاطر پیشگیری از شیوع ویروس کرونا یک اقدام بزرگ فرهنگی است که می تواند احترام و توجه همگان بویژه مسئولان کشور به نظرات کارشناسان در عرصه های مختلف را در کشور نهادینه کند و باعث تحولات بزرگی در کشور شود.
109 بازدید

مردم برای پیشگیری از کرونا به توصیه های کارشناسان بهداشت عمل کنند

اامام جمعه بندر دیر گفت: از همه شهروندان میخواهم برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا و پاک نگه داشتن محیط زیست خود به توصیه های بهداشتی کارشناسان و متولیان امر بهداشت و درمان که از نظرمقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید عمل به این توصیه ها واجب ولازم است، عمل نمایند
119 بازدید

دشمن و رسانه های وابسته به او بدنبال بی اعتماد کردن مردم به نظام هستند

امام جمعه بندر دیر گفت: دشمن ورسانه های وابسته به اوهدفشان ترس وهراس دردل مردم وتضعیف روحیه وسیستم ایمنی بدن مردم وبی اعتماد کردن مردم به نظام.ومسؤلان است بابصیرت وهوشیاری خود وگرفتن اخبارازرسانه ملی این توطئه دشمن را هم خنثی کنیم .
111 بازدید

اشتراکات شیعه و سنی درباره مهدویت

امام جمعه بندر دیر با بیان اینکه اشتراکات زیادی بین شیعه و سنی در بحث مهدویت وجود دارد، گفت: از جمله این اشتراکات این است که امام زمان(عج) از فرزندان پیغمبر(ص) و حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) و هم نام پیامبر گرامی اسلام و لقب مشهورش مهدی است.